کد خبر: 3870431
تاریخ انتشار: ۱۹ دی ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۷
نماینده سابق ولی فقیه در امور حج:
گروه سیاست و اقتصاد _ نماینده سابق ولی فقیه در امور حج گفت: امروز نیرو‌های سپاه با تولید موشک‌های تولید دست رزمندگان و سپاهیان، مهم‌ترین پایگاه‌های نظامی آمریکا را منهدم کرده و با این اقدام دنیا را تکان دادند.

اقدام سپاه دنیا را تکان دادبه گزارش ایکنا از خراسان‌جنوبی، حجت‌الاسلام علی قاضی عسکر، نماینده سابق ولی فقیه در امور حج، امروز 19 دی، در یادواره شهدای سادات خراسان جنوبی اظهار کرد: مسئله شهادت مرگ نیست؛ بلکه شهدا زنده‌اند و نزد پروردگارشان روزی داده می‌شوند.
وی افزود: برخی افراد که نمی‌خواهند عزت ایران اسلامی را ببینند گاهی می‌گویند نتیجه این همه خون شهدا چه شد؟.
نماینده سابق ولی فقیه در امور حج بیان کرد: شهدا از مراتب بالایی در بهشت برخوردار بوده و در روایت آمده که خداوند به شهید اجازه می‌دهد تا حداقل 70 نفر را شفاعت کند.
قاضی عسکر ادامه داد: براساس روایات به شهید هفت امتیاز از طرف خداوند اعطا می‌شود، اولین آن‌ها بخشیدن تمام گناهانش به واسطه اولین قطره خونش است.
وی با بیان اینکه به برکت رشادت‌ها و دلاورمردی‌های سردار سپهبد شهید سلیمانی و شهدای مدافع حرم و درایت رهبر معظم انقلاب، هم اکنون امنیت در کشور‌های عراق، لبنان و سوریه و سایر کشور‌های اسلامی برقرار شده است، تصریح کرد: امروز ملت شهیدپرور ایران عظمتی آفریدند که دشمن برای مذاکره با جمهوری اسلامی ایران التماس می‌کند.
نماینده سابق ولی فقیه در امور حج اظهار کرد: ایران کشوری مقتدر در منطقه و جهان است که پله‌های ترقی را پشت سر می‌گذارد و عظمت ایران اسلامی به برکت خون شهدا و صبر و مقاومت خانواده شهداست.
قاضی عسکر اظهار کرد: آمریکا با تشکیل گروه‌های تکفیری و داعشی در منطقه بحران ایجاد کرد، اما شهید سردار سلیمانی با کمک جبهه مقاومت و مدافعان حرم توانست داعش را نابودشان کند و همه این عزت و افتخار به برکت خون شهدا است.
وی با تاکید بر تدابیر تاریخ‌ساز و هوشمندی رهبر معظم انقلاب، یادآور شد: امروز نیرو‌های سپاه با تولید موشک‌های تولید دست رزمندگان و سپاهیان، مهم‌ترین پایگاه‌های نظامی آمریکا را منهدم کرده و با این اقدام دنیا را تکان دادند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: