کد خبر: 3854680
تاریخ انتشار: ۱۳ آبان ۱۳۹۸ - ۱۳:۲۱
رئیس قرارگاه فرهنگی هنری مردمی اربعین:
گروه سیاست و اقتصاد ـ اوحدی با بیان اینکه باید الگوی بصیرت و دشمن‌شناسی را ملاک خود قرار دهیم، گفت: برای تبیین درست 13 آبان باید ببینیم چه شرایطی در پیش از انقلاب وجود داشت که سخنرانی امام خمینی(ره) در آبان‌ماه 43 منجر به تبعید ایشان شد.

الگوی بصیرت و دشمن‌شناسی را ملاک خود قرار دهیمبه گزارش ایکنا از خراسان‌جنوبی، سعید اوحدی، رئیس قرارگاه فرهنگی هنری مردمی اربعین، امروز 13 آبان، در مراسم راهپیمایی یوم الله 13 آبان در بیرجند اظهار کرد: قبل از انقلاب دو بلوک شرق و غرب بر دنیا حاکم بود و در آن شرایط منطقه خاورمیانه را به دلیل اهمیت ویژه آن در اختیار آمریکا قرار دادند چراکه باید از منافع اسرائیل حمایت می‌کرد.

وی ادامه داد: برای تبیین درست 13 آبان باید ببینیم چه شرایطی در پیش از انقلاب وجود داشت که سخنرانی امام خمینی(ره) در آبان‌ماه 43 منجر به تبعید ایشان شد.

رئیس قرارگاه فرهنگی هنری مردمی اربعین با بیان اینکه سه مقطعی تاریخی 13 آبان‌ماه در سال‌های 43، 57 و 58 بسیار اهمیت است، تصریح کرد: امام راحل 13 آبان سال 57 و تسخیر لانه جاسوسی آمریکا را انقلاب دوم نامیدند چراکه باعث ایجاد تحول در بسیاری از کشورها شد.

اوحدی با بیان اینکه رئیس جمهور آمریکا منفورترین چهره در بین مردم ایران است، اظهار کرد: امروز آمریکا در بدترین شرایط خود گرفتار شده است.

وی با بیان اینکه آمریکا امروز رو به افول بوده و بدهکارترین کشور دنیا است، افزود: باید الگوی بصیرت و دشمن‌شناسی را ملاک خود قرار دهیم.

رئیس قرارگاه فرهنگی هنری مردمی اربعین بیان کرد: امروز ایران به عنوان یکی از چهار کشور برتر دنیا در صنعت ساخت هواپیمای بدون سرنشین مطرح است.

اوحدی ادامه داد: به برکت 13 آبان و خون شهیدان جمهوری اسلامی ایران امروز پیشرفته‌ترین پهپاد آمریکا را می‌زنیم و او نیز هیچ غلطی نمی‌تواند بکند.

وی خاطرنشان کرد: پیام 13 آبان به ملت عراق این است که با بصیرت و هوشیاری، مواظب نفوذ دشمن در صفوف خود باشند چرا که دشمنان قصد دارند پیروزی عراق در مقابل داعش را به حاشیه ببرند.
انتهای پیام

 

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: