کد خبر: 3827649
تاریخ انتشار: ۲۵ تير ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۴
گروه اجتماعی ــ رئیس بسیج سازندگی خراسان‌جنوبی گفت: اولین گروه جهادی ۱۰ نفره به همراه تیم عتبات عالیات عازم کاظمین شدند.

اولین گروه جهادی خراسان‌جنوبی راهی عتبات عالیات شدبه گزارش ایکنا از خراسان جنوبی، مهدی هنری، رئیس بسیج سازندگی خراسان‌جنوبی‌ امروز، 25 تیر‌ در مراسم اعزام اولین گروه جهادی استان به عتبات از همکاری گروه‌های جهادی و جوانان مؤمن انقلابی برای خدمت‌رسانی در عتبات عالیات خبر داد و اظهار کرد: با توجه به مذاکرات صورت گرفته با ستاد بازسازی عتبات عالیات برای استفاده از ظرفیت گروه‌های جهادی و جوانان مومن انقلابی برای کمک و خدمت‌رسانی در عتبات عالیات با هماهنگی انجام شده اولین گروه جهادی 10 نفره به همراه تیم عتبات عالیات عازم کاظمین شدند.

وی افزود: این گروه به مدت 30 روز در زمینه شستشوی پتوهای مورد استفاده در اربعین و زمینه سازی مقدمات خدمت به زائرین اربعین حسینی امسال انجام وظیفه خواهند کرد.

رئیس بسیج سازندگی خراسان‌جنوبی بیان کرد: با حضور این افراد در عتبات عالیات نیز زمینه رشد معنوی جوانان فراهم شده و هم نوعی جهاد و خدمت رسانی است.

هنری ادامه داد: خدمت و جهاد حد و مرز نمی‌شناسد و جهادگران در هر کجا نیاز به کمک باشد، حضور پیدا می‌کنند.

وی یادآور شد: در ادامه همکاری‌ها به دنبال این هستیم که از ظرفیت گروه‌های جهادی تخصصی در کمک به بازسازی اماکن مقدسه عتبات استفاده شده و به‌طور متقابل در استان از ظرفیت افراد تخصصی عتبات در خدمت‌رسانی و محرومیت‌زدایی در طول سال در استان استفاده کنیم‌.

انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: