کد خبر: 3819277
تاریخ انتشار: ۲۵ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۸:۳۶
گروه فعالیت‌های قرآنی ــ کارشناس قرآنی معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه بیرجند از راهیابی دانشجویان دانشگاه بیرجند به مرحله نهایی مسابقات قرآن و عترت دانشجویان سراسر کشور خبر داد.

راهیابی دانشجویان دانشگاه بیرجند به مرحله نهایی مسابقات قرآن و عترت دانشجویان کشورسیف‌اللهی، کارشناس قرآنی معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه بیرجند در گفت‌وگو با ایکنا از خراسان‌جنوبی، اظهار کرد: 12 نفر از دانشجویان پذیرفته شده در مرحله دانشگاهی مسابقات قرآن و عترت، به مرحله نهایی این مسابقات راه یافتند.
وی افزود: این مسابقات در اسفندماه سال گذشته و با شرکت دانشجویان دانشگاه برگزار شد و در نهایت 30 نفر در بخش‌های معارفی و حفظ به دبیرخانه مسابقات سراسری قرآن و عترت معرفی شدند.
کارشناس قرآنی معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه بیرجند بیان کرد: براساس داوری‌های صورت گرفته، 12 نفر از دانشجویان پذیرفته دانشگاهی به مرحله سراسری این مسابقات راه یافتند.
سیف‌اللهی ادامه داد: در بخش‌های حفظ پنج جزء زینب قاسمی، احکام بانوان زهرا زارعی و زهرا بنی اسدی، سبک زندگی علی کریمیان شهری و مرتضی یعقوبی، صحیفه سجادیه، زیور کریمی، احادیث اهل بیت(ع) مرتضی فاضلی مقدم طرقی، حفظ موضوعی قرآن کریم مهدی حسین‌زاده و سهیلا افتخاری مقدم، ترجمه و تفسیر فاطمه کوه در و حمید یامی و در بخش پرسمان معارفی فاطمه حیدری حائز بالاترین امتیاز شدند و به مرحله سراسری این مسابقات راه یافتند.
وی بیان کرد: مرحله نهایی این مسابقات شهریورماه جاری به میزبانی دانشگاه قم برگزار می‌شود.
انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: