کد خبر: 3809976
تاریخ انتشار: ۱۸ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۳:۲۴
گروه اجتماعی ــ نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: با توجه به تلاش‌های صورت گرفته در کمیسیون آموزش مجلس شورای اسلامی ۷ میلیارد تومان به بودجه دانشگاه بیرجند افزوده شد.

به گزارش ایکنا از خراسان‌جنوبی، حجت‌الاسلام سیدمحمدباقر عبادی، نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی، امروز، ۱۸ اردیبهشت‌ماه در جمع خبرنگاران گفت: با توجه به پیگیری‌های صورت گرفته در کمیسیون آموزش مجلس شورای اسلامی 7 میلیارد تومان به بودجه دانشگاه بیرجند افزوده شد.
وی افزود: موضوع جلسه کنکور در کمیسیون آموزش بررسی شد و با توجه به وعده‌ای که به داوطلبان کنکور داده بودیم، مسئله را مطرح و دفاع کردیم اما در مجموع قرار بر این شد که شورای عالی انقلاب فرهنگی در این زمینه تصمیم گیری کند؛ بنابراین سرنوشت داوطلبان کنکور سراسری به شورای عالی انقلاب فرهنگی سپرده شد.
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با اشاره به دو نرخی شدن و افزایش قیمت بنزین در کشور تصریح کرد: دو نرخی شدن و سهمیه بنزین در مجلس به رای گذاشته شده که هیچکدام در مجلس رای نیاورد.
عبادی ادامه داد: اخیرا در این خصوص جلسه مشورتی محرمانه بین دولت و مجلس برگزار و موضوع سهمیه بندی بنزین، دو نرخی شدن و افزایش بنزین مطرح شد.
وی بیان کرد: امروز مواد سوختی به صورت قاچاق به کشورهای مجاور ارسال می‌شود و با توجه به تحریم‌ها این نگرانی وجود داشت که سرمایه ملت قاچاق می‌شود.
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه با توجه به وضعیت اقتصادی موجود نمایندگان به افزایش قیمت حامل‌های انرژی رای مثبت ندادند، تصریح کرد: همچنین بنزین تک نرخی شدن و افزایش 500 تومانی نیز در مجلس رای را نیاورد و مجلس شورای اسلامی صلاح دید با توجه به وضعیت اقتصادی مردم بنزین گران نشود.
عبادی با اشاره به اینکه کارت سوخت می‌تواند در جلوگیری از قاچاق سوخت کمک کند، یادآور شد: وزارت نفت نباید به صرف اینکه دولت قبلی کارت را گذاشته از ابتدا کارت‌های سوخت را برمی‌داشت در حالی اینکه کارت سوخت خوب است و امروز باید برای کارت دوباره ثبت نام کنند.
انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: