کد خبر: 3813804
تاریخ انتشار: ۰۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۹
گروه فعالیت‌های قرآنی ــ رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی خراسان‌جنوبی گفت: سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی برنامه‌های دستگاه‌ها از جمله فرهنگ و ارشاد اسلامی را برای توسعه و ترویج فرهنگ قرآنی دریافت کرده و با توجه به منابع به برگزاری این برنامه‌ها کمک و آن‌ها را حمایت خواهد کرد.

فعالیت‌های قرآنی به تناسب ظرفیت‌های موجود حمایت می‌شوندمجید پورعیسی، رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی خراسان‌جنوبی با حضور در غرفه ایکنا در گفت‌وگو با ایکنا از خراسان‌جنوبی، بیان کرد: متولی اصلی فرهنگ، فرهنگ و ارشاد اسلامی است و سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی به صورت مستقیم در این امر دخالت ندارد و تنها یاری‌رسان برگزاری برنامه‌های فرهنگی است.

وی با بیان اینکه طبیعتاً این اداره‌کل برای توسعه فعالیت‌های قرآنی برنامه‌هایی دارد، افزود: برنامه‌ها در راستای توسعه فرهنگ قرآنی از جمله برگزاری نمایشگاه‌های قرآن و عترت از سوی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی به سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی ارائه شده و این سازمان به برگزاری این برنامه‌ها کمک می‌کند.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی خراسان‌جنوبی بیان کرد: دستگاه‌های اجرایی به تناسب ظرفیتی که دارند، برنامه‌هایی را به سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی ارائه داده و بودجه‌ها به دستگاه‌ها داده می‌شود‌.

پورعیسی یادآور شد: سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی برنامه‌های دستگاه‌ها از جمله فرهنگ و ارشاد اسلامی را برای توسعه و ترویج فرهنگ قرآنی دریافت کرده و با توجه به منابع به برگزاری این برنامه‌ها کمک و آن‌ها را حمایت خواهد کرد.

انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: