کد خبر: 3483987
تاریخ انتشار: ۲۷ اسفند ۱۳۹۴ - ۰۹:۰۹
گروه اجتماعی: استاندار خراسان‌جنوبی به مهم‌ترين اولويت‌هاي كاري در سال آينده اشاره كرد و گفت: اجراي سياست‌هاي كلي اقتصاد مقاومتي، مبارزه با مواد مخدر و ناهنجاري‌هاي اجتماعي، خدمت‌رساني بيش از پيش به مردم و رفع مشكلات مرتبط با عشاير، روستائيان و كشاورزان از جمله مهمترين اولويت‌هاي كاري است كه در سال آتي بايد مورد توجه قرار گيرد.

به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از خراسان جنوبی، وجه اله خدمتگزار، استاندار خراسان جنوبی روز گذشته، 26 اسفندماه در شورای اداری استان، به برگزاري انتخابات پنجمين دوره مجلس خبرگان رهبري و دهمين دوره مجلس شوراي اسلامي در استان اشاره كرد و گفت: اينكه اين انتخابات در كمال آرامش و امنيت برگزار شده و مردم آزادانه و با آسودگي خاطر در پاي صندوق‌هاي راي حاضر شده و به انتخاب فرد اصلح از ديدگاه خودپرداختند ، اين نعمت بزرگي است كه در بسياري از كشورهاي دنيا وجود ندارد.

وي با بيان اينكه مردم در اين انتخابات نشان دادند كه پاي ارزش‌هاي خود ايستاده‌اند، افزود: حضور مردم در اين انتخابات نشان داد برنامه‌ها و سياست هاي دولت تدبير و اميد مورد اعتماد و حمايت مردم كشور قرار گرفته است.

استاندار خراسان جنوبی ادامه داد: دستگاه‌هاي اجرايي ضمن انجام همكاري مناسب با ستاد خدمات نوروزي، آمادگي لازم از حيث كشيك‌هاي نوروزي براي ارئه خدمات مورد نياز به مردم داشته باشند.

خدمتگزار ضمن تأكيد بر حفظ آمادگي دستگاه‌هاي عضو ستاد بحران استان، تصریح کرد: بانك‌ها نيز در راستاي تأمين منابع اعتباري مورد نياز براي خودپردازها و پرداخت‌هايي كه قرار است به انجام برسد آمادگي لازم و كافي داشته باشند.

وی به وظايف هر يك از اعضاي ستاد خدمات سفر استان اشاره كرد و افزود: همكاران مستقر در پليس راهور ناجا از تمام امكانات خود براي انجام يك سفر امن و مطمئن براي مسافرين و خانواده‌ها استفاده كنند؛ اين در حاليست كه دستگاه‌هاي ذيربط نيز امنيت كامل مسافرين هم در داخل شهرها و هم در محورهاي مواصلاتي استان را فراهم نمايند.

استاندار خراسان جنوبی، به نزديك شدن به ايام پاياني سال اشاره كرد و ادامه داد: تمامي دستگاه‌هاي اجرايي استان باید از تمام امكانات كاري و اداري خود براي ارائه بهترين خدمات به مردم در اين ايام به نحو مطلوب و مناسب استفاده كنند.

خدمتگزار ضمن تأكيد بر مبلمان شهري در شهرهاي استان، گفت: با توجه به فرا رسيدن ايام نوروز، شهرداران استان نسبت به تميزي شهرها و نيز مبلمان شهري توجه ويژه‌اي داشته باشند و نظافت شهرها و اسكان مسافرين را مورد توجه قرار دهند.

وی تأکید کرد: در اين ايام پايگاه‌هاي امداد و نجات در جاده‌هاي استان بايد به صورت صددرصدي آماده ارائه خدمات باشند و دستگاه‌هاي متولي بايد هرگونه آمادگي براي شرايط غير مترقبه و مقابله با حوادث احتمالي را دارا باشند.

استاندار خراسان جنوبی، به نقش مهم اورژانس‌ها، بيمارستان‌ها و مراكز خدمات بهداشتي و درماني در استان اشاره كرد و یادآور شد: اين اماكن نيز در ايام نوروز بايد به صورت شبانه روز آماده ارائه خدمات به مردم عزيز و مسافريني باشند كه قصد اقامت در استان ما را داشته و يا از استان ما عبور خواهند كرد.

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: